sharonkaplan: (Default)
2017-01-19 10:24 am

נפרדים מאומנים

כל כך הרבה אומנים הולכים לעולמם בשנה אחרונה בארץ ובחו"ל
עצוב ממש כי מרגיש שנפרדים  מתקופה
אומנים שליוו את פסקול חיינו
לכתו של מאיר בנאי ממש הכתה אותי בתדהדמה ונראה לי שאת כולם כי אף אחד לא ידע את דבר מחלתו
בגיל כל כך צעיר
עצוב, אהבתי את קולו ואהבתי את שיריו
שליוו את נעורי
מה אני אני רק בן אדם
גשם רק כבר גשם
ועוד רבים וטובים
sharonkaplan: (Default)
2016-09-21 12:02 pm

תבלינים

רוצה ללמוד מזה עוד

https://www.verywell.com/natural-allergy-remedies-89245?_ga=1.187965870.726703896.1474381598

sharonkaplan: (Default)
2016-09-21 11:43 am

זה הגיל

הילדים שלי הפכו אותי להיות פחדן, ודאגן, או שזה הגיל?! יכול להיות שאני מתבגר ומתחיל לדאוג לשלומם כל הזמן. אישתי צריכה לחזור לעבודה, וחשבה להביא מטפלת. נשמע מצוין, לא? רק שאני נכנסת לסרט של התעללויות בקטני שלי. כבר מעדיף שיהיה עם קבוצה של מטפלות, בטוח אחת מהן שפויה...אבל לבד בבית עם משוגעת אחת לא בטוח שאני מסוגל.
חבר הציע לי להתקין מצלמות אבטחה והמליץ לי לקנות דרך האתר של אייבורי, במחיר טוב, וכך לפתור את החרדות שלי, אני לגמרי שוקל את העניין. רק אישתי פחות מעוניינת. היא מאוד רוצה לראות מה קורה פה כשאנחנו לא נמצאים, רק מרגישה חשופה מידי המחשבה שתהיה בבית מצלמה שתחשוף באמת הכל!

היא אומרת שאנו לא נעמוד בענין, ובטח נשב לצפות בכל רגע שהוקלט וגם נפתח את הענין ונמשיך להשתמש במצלמות גם על הילדים. וזה כבר לא לעניין. האמת צודקת!

אני בקלות מתמכר לשליטה, צריך להחליט מה עושים...התייעץ עוד קצת


sharonkaplan: (Default)
2016-08-01 12:09 pm

אחרי 2 מגיע 3

ואני לתומי חשבתי שאני כבר מתורגל להיות אבא, ושום דבר לא יכול להפחיד אותי אך הנה תינוק קטן יכול לעשות לך פחד ענק. עם כל הכיף שיש בזה גם המחויבות והצורך לעשות דברים כנגד הרצון והזמן שלך, כי אתה מתמודד עם תינוק ואין לך ברירה. זה לא פשוט, ילד שלישי ואני מרגיש מותש נפשית. מת על הילדים שלי ועייף כאילו סוף העולם כאן!
התייעצתי עם חברים, הם אמרו שאני צריך לקחת יום חופש, לקחת את הילדות ולנסוע לאן שהוא זה יעשה טוב לכולם..לא נעים לי מאישתי מה פתאום להעלם לה כשיש תינוק קטן בבית. מצד שני אני צריך טיפ טיפה אוויר, צריך למצוא את הזמן בו שנינו קצת גועים ולהתיעץ איתה, היא חכמה ובטוח שתבין ותפרגן..בכל זאת לא רוצה לקבוע עובדות רוצה לבדוק איתה איך מרגישה לתוך זה.
אחד זה לא שתיים ושתיים זה לא שלוש....יודע שהם גדלים מהר ומחשבה זו מרגיעה אותי מאוד
sharonkaplan: (Default)
2016-06-01 09:03 am

אחת לכמה זמן

 אחת לכמה זמן עולה שאלת השאלות הזאת אצל כל ההורים. מה עושים ביולי אוגוסט עם הילדים?? כשהם היו קטנים אז לא הייתה בכלל שאלה, בתקופה הזאת של השנה בערך הייתי משבץ אותם כל אחד לקייטנה ושלום על ישראל.
אבל הם גדלו ואי אפשר להחליט בשבילם. צריך משהו מאתגר יותר, עם עניין, משהו שיהיה אטרקטיבי מאוד לטינאייג'רים. 
נכסתי לדף סאמר סקול מחירים כדי לבדוק מי נגד מי ודווקא לא רעה ההצעה שלהם, האמת שאני עדיין לא מספר להם שאני מתחיל לברר כדי שלא יתאכזבו אם לא.
sharonkaplan: (Default)
2015-08-19 05:42 pm

המלכה

אז כן, היתה הופעה מדהימה, בדיוק כמו שציפיתי.
מריה קארי היא אחת הזמרות הנהדרות ביותר בעולם עם מנעד הקול הכי מדהים שיש. כל מי שלא היה סופר הפסיד.
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

sharonkaplan: (Default)
2015-08-17 12:03 pm

סמושים

בשבועות האחרונים נהיה לנו הרגל חדש מרענן. קניתי בשוק מלא מלא בננות ותמרים, ובכל בוקר אני מכין סמודים (או איך שהילדודס קוראים להם - סמושים), יענו שייק פירות מרענן, בריא, מזין ומלא בדברים טובים.

פשוט הגעתי למסקנה שגם האוכל שכביכול בריא הוא מעובד ומכיל מלא חומרים לא טובים, ובגנים ובבתי הספר עדיין אין מודעות גדולה לבריאות לצערי.

מה שהכי חשוב, זה שהילדים מאוד נהנים מזה, וזה גם גורם להם להרגיש מיוחדים מאוד, כי אבא, שבדרך כלל רוטן בבוקר פתאום נחמד ויעיל ומלא חיות. אני חושב שנמשיך עם המסורת הזו שפיתחנו בחודשי הקיץ. בחורף פשוט נעשה את השייקים עם פירות העונה.
sharonkaplan: (Default)
2015-08-17 11:51 am

לראות אותם גדלים

אתמול הגדולה שלי ביקשה ממני שנקנה לה מיטה בגודל מיטה וחצי. המיטה שלה כבר נהיתה צפופה עליה, והיא כבר כמה זמן מדברת איתי על העניין הזה. האמת, בהתחלה היססתי, כי היא מתבגרת לי מול הפנים, ומה אם היא תתחיל לצאת עם איזה בחור? אני לא יודע איך אוכל להתמודד עם זה. היא התינוקת שלי..
בכל אופן, בגלל שהיא לא מוותרת בעניין, וגם הלחצים שאמא שלה מפעילה אמרתי לה שאחפש ברשת, ומצאתי כמה דגמים יפים מאוד באתר של האוסאין. נראה לי מחר נפנה זמן ונקפוץ יחד, אני מעדיף שהיא תרגיש את הרכישה, ושלא נקנה חתול בשק.

רק עכשיו צריך לעבור תהליך פסיכולוגי של שחרור, כי לא ייחלתי להיות מההורים האלו הקשים, אבל כשאתה אבא דברים נראים פתאום אחרת. כולם נראים לא תמימים וסכנה פוטנציאלית. אולי אני צריך איש מקצוע, לא יודע, נחיה ונראה.
sharonkaplan: (Default)
2015-03-29 01:41 pm

הישראלי המכוער

אני בטוח שכבר שמעתם על הדף שהוקם בפייסבוק של הישראלי המכוער, שאנשים מצלמים סרטונים של כל מיני ישראלים שעושים מעשים איומים או מתנהגים לא כראוי כמו סרטון השוקולד, והחבר'ה בבית המלון.

אני אישית חושב שאולי זה לא יזיז לאף אחד, ואלו המצולמים אפילו יתגאו בזה כי הם טיפוסים מהסוג הזה, אבל אם אולי אולי זה יצליח לגרום לאנשים לחשוב קצת לפני שהם עושים או אומרים משהו אז אני לגמרי בעד.
sharonkaplan: (Default)
2015-03-19 01:02 pm

כחלון האוצר

אני עדיין לא יודע מי יהיה שר האוצר בממשלת נתניהו החדשה, אני יודע שהבחירות האלו עלו לנו ביוקר ואולי יש סיכוי שנרוויח מהן גם משהו. אם כחלון באמת חברתי כמו שהוא מתחייב שהוא אז אולי יהיו לו הכוחות לשלוט במה שקורה כאן, להוזיל את מחירי הדיור ואת יוקר המחיה, ולאפשר לנו לחיות סוף סוף בכבוד.

זה לא הגיוני שאנחנו עובדים ועובדים הנשמה יוצאת אבל הכסף לא מספיק, אין שום פרופורציות בין ההכנסות להוצאות במדינה הזו, הלוואי שמישהו כבר יביא לזה סיום ויאזן את הכוחות החזקים שפועלים על הכלכלה שלנו

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3654966,00.html?ref=ynet

sharonkaplan: (Default)
2015-03-19 12:55 pm

אחוות לוחמים

בשבת האחרונה עשינו מפגש של החברה מהמילואים. בחורים זהב אחד אחד, אני אומר לכם, ממש מלח הארץ. אני מרגיש גאווה גדולה שיצא לי לשרת לצד אנשים כאלו, משכמם ומעלה. חבל שגיא ואלעזר לא זכו להיות איתנו במפגש הזה, האובדן שלהם מורגש בכל פעם שאנחנו נפגשים, וגם לפעמים סתם ככה הזכרון שלהם עולה לי, בלי קשר לכלום. היו אנשים יקרים, בטוח שאלוהים דואג להם טוב.

מתן הראה לי סטרימר נגן מדיה של חברת אייבורי שקנה לפני כמה חודשים, האמת לא הכרתי את זה לפני, זה ממש מגניב, נראה לי שאקנה גם אחד לעצמי. יש לנו מן תחרויות הייטק כאלו, מי מביא את הגאדג'ט הכי מגניב שרץ היום בשוק. כל פעם שאני חוזר ממפגש כזה יש לי ים רעיונות חדשים של מוצרים סוף הדרך.
sharonkaplan: (Default)
2014-12-22 10:56 pm

להכין חמין

היום אני מתכוון ללמוד להכין חמין, אני יודע להכין אחלה של מאכלים וחמין כפי שאמרו לי עוד לא ניסיתי. אני יודע שצריך לקנות עופות, חומוס, שעועית, גריסים ותמרים. אני יודע שאם אני אשרה את הכל מראש, זה יהיה טעים יותר.
הוספתי כמה דברים טובים, כמו עצמות רגל חלולות וטובות, זה עושה את הטעם הכי מיוחד שיש, ככל שאני משאיר את זה בתנור, הטעם הוא נפלא.
בשבת חברים באים אלינו, הם יהיו הראשונים שיאכלו את המטעמים שלי ואת החמין הראשון.
מקווה שהם יהנו מכל רגע
sharonkaplan: (Default)
2014-12-22 09:46 pm

הקור הגיע מתי השלג

ממתין בקוצר רוח לשלג שאמור להגיע לבקר את ארצינו. מבחינתי לחיות בצפון זמן מה כדי ליהנות מהמראות הקסומים. לפני כמה שנים חייתי בחו"ל והחיים בקור היו נפלאים. המראה הלבן היה מלבב. ולא היתה לי בעיה, עם הקור, נהפוך הוא הייתי נהנה לטייל בשלג, וללבוש את הבגדים החמים.

נראה מתי הוא יהיה בישראל, אני בטוח שאני אסע לטייל בחרמון.
sharonkaplan: (Default)
2014-10-08 09:57 am

נוסטלגיה במיטבה

כמה אני שמח שיש את יוטיוב ואפשר לשלוף שירים עתיקים מהארכיון וליהנות מהם